Analiza GieĊ‚dowa: Analityk: seclafx: RSS Analityk seclafx na kanale RSS http://analiza-gieldowa.pl/rss/analitycy/seclafx.xml Wed, 27 Jan 2016 10:00:00 +0100 Wed, 27 Jan 2016 10:00:00 +0100 seclafx: g/j live trading http://seclafx.analiza-gieldowa.pl/analizy/995/g_j_live_trading.html Wed, 27 Jan 2016 10:08:00 +0100 seclafx: e/u kilka ostatnich tradow http://seclafx.analiza-gieldowa.pl/analizy/983/e_u_kilka_ostatnich_tradow.html Sat, 09 Jan 2016 17:32:00 +0100 seclafx: eurusd, gbpusd analiza tyg. http://seclafx.analiza-gieldowa.pl/analizy/977/eurusd_gbpusd_analiza_tyg.html Sun, 13 Dec 2015 13:18:00 +0100 seclafx: gbpjpy Witam, http://seclafx.analiza-gieldowa.pl/analizy/976/gbpjpy_.html Sun, 15 Nov 2015 16:52:00 +0100 seclafx: g/j live trading 30.10.2015 Witam, http://seclafx.analiza-gieldowa.pl/analizy/975/g_j_live_trading_30102015.html Fri, 30 Oct 2015 16:07:00 +0100 seclafx: g/j live trading W tym wideo pokazuje jak sie przygotowuje do tradu i jak wyszukuje trade setu'u; trade potrzebowal czasu na uruchomienie sie; b. ladne wejscie w pozycje i dzisiaj w nocy i w ciagu dnia widzimy jak sie ta pozycja rozwijala; http://seclafx.analiza-gieldowa.pl/analizy/974/g_j_live_trading.html Tue, 27 Oct 2015 13:10:00 +0100 seclafx: life trading Witam, http://seclafx.analiza-gieldowa.pl/analizy/973/life_trading_.html Sun, 11 Oct 2015 15:28:00 +0200 seclafx: eurusd, gbpusd analiza tyg. Witam,,, to sa scenariusze z piatku ... w materiale wideo pokazuje jak sie rynek rozwinal ... http://seclafx.analiza-gieldowa.pl/analizy/972/eurusd_gbpusd_analiza_tyg.html Sun, 28 Jun 2015 13:15:00 +0200 seclafx: jak samodzielnie rozegrac trade Witam, http://seclafx.analiza-gieldowa.pl/analizy/971/jak_samodzielnie_rozegrac_trade.html Sat, 13 Jun 2015 13:34:00 +0200 seclafx: analiza tygodniowa w skrocie Witam, http://seclafx.analiza-gieldowa.pl/analizy/967/analiza_tygodniowa_w_skrocie.html Sun, 17 May 2015 14:21:00 +0200 seclafx: Jak analizuje / przygotowuje sie do zajecia pozycji ... trady 16.04.2015 https://www.youtube.com/watch?v=wfWSEBez6CM http://seclafx.analiza-gieldowa.pl/analizy/964/jak_analizuje___przygotowuje_sie_do_zajecia_pozycji__trady_16042015.html Fri, 17 Apr 2015 10:41:00 +0200 seclafx: EURUSD analiza tyg. 01,02,2015 https://www.youtube.com/watch?v=tHfJnFLT8Q0 http://seclafx.analiza-gieldowa.pl/analizy/899/eurusd_analiza_tyg_01022015.html Sun, 01 Feb 2015 11:06:00 +0100